loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

średnia: 0.0
Rosina Wachtmeister Podkładki pod kubek w puszce KOTY
  • ROSINA WACHTMEISTER
  • Projektant: ROSINA WACHTMEISTER
  • Kod: 17926
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Cena:35,95 PLN
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Podkładki pod kubek wykonane z metalu, z korkowym wypełnieniem od spodu, zapobiegającym rysowaniu powierzchni. Opakowane w puszkę zawierającą 4 sztuki podkładek o średnicy 9 cm.

Każda podkładka w komplecie ma inny motyw - są to 4 najbardziej znane projekty Rosiny Wachtmeister: "Flying Hearts", "Momenti di Felicita", "We want to be together" i "Under the rainbow".

Średnica podkładki:  9cm


Rosina Wachtmeister - jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami z kocimi motywami doskonale wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jak sama twierdzi: " ...moja miłość do kotów, jak i do wszystkich zwierząt, istniała we mnie od zawsze”.

Artystka pochodząca z Austrii, urodziła się w 1939 roku w Wiedniu. Studiowała rzeźbiarstwo w Brazylii, gdzie mieszkała aż do 1974 roku. Po powrocie do Europy zamieszkała w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy, i to właśnie tam zaczęła tworzyć obrazy oraz przedmioty codziennego użytku. „Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w bajkowy świat marzeń: pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.

Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami niezmiennie od lat wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.