loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

WIETRZENIE MAGAZYNU!!!

ABY UZYSKAĆ RABAT NA ZAKUPY

WPISZ W KOSZYKU KOT ;) RABATOWY: 

KOTY30

O PURR

O PURR

Skąd się wziął PURR? Sam pomysł dojrzewał dość długo…

Jesteśmy parą zakochaną szaleńczo we własnej kotce – Cleo (a tak serio to próbujemy obłaskawić każdego napotkanego na drodze kociaka).

Podświadomie zawsze wyszukiwaliśmy drobiazgi, upominki z wizerunkami tych przemiłych zwierzaków (magnesy na lodówkę, kubki, koszulki, ozdoby itd.) i zrozumieliśmy, że właściwie nie ma miejsca, w którym można by znaleźć wiele różnych kategorii produktów naraz. Dodatkowo mieliśmy blisko siebie zaprzyjaźnionych, niezależnych artystów-plastyków, którzy nie mieli okazji do tej pory pokazać się szerszej publice. 

I tak narodził się pomysł na PURR.

Sklep, który ma oferować oryginalne i ładne upominki, interesujące dzieła artystyczne, elementy wystroju wnętrz, biżuterię oraz inne drobiazgi, których tematem przewodnim jest KOT – zwierzę piękne, dumne i pełne gracji. Wierzymy, że jest mnóstwo ludzi, którzy, podobnie jak my, kochają te czarodziejskie, czasem nieznośne zwierzaki.

I właśnie to miejsce jest dla Was – mamy nadzieję, że kiedy już tu zajrzycie i znajdziecie TEN drobiazg, którego szukaliście, nie poprzestaniecie na tym i przejrzycie pozostałą zawartość. Możemy obiecać, że nasza kocia skarbnica będzie się stale powiększać, nie ustaniemy w wysiłkach dotarcia do kolejnych oryginalnych kocich przedmiotów, które od razu umieścimy na PURR witrynie.

A wszystko po to by było po czym myszkować ;)

Poza tropieniem kocich cudowności, chcemy się skoncentrować na jakości, oryginalności  oferowanych przedmiotów i usług oraz skupić się na zapewnieniu jak najlepszej obsługi klientów.

Koci nadzór nad funkcjonowaniem sklepu objęła nasza kotka – Cleo, która dzielnie wspiera nas przy pracy.

Kot w szafceKot zamaskowany

EDIT: Do naszej wesołej gromadki dołączyła jako kocie dziecko, a teraz to już taka nastolatka! I jak to "nastka" broi, ile wlezie - kradnie taśmę klejącą, sprawdza jak dużo zniosą bąbelki w folii bąbelkowej, no i kartony! Kartony to jej królestwo... Oto Furiosa! 


Dziękujemy za odwiedziny na stronie PURR i do zobaczenia ponownie :)

 

ZNAJDŹ TO CZEGO SZUKASZ

Staramy się, aby strona była jak najbardziej przyjazna i oferowała wygodne narzędzia do wyszukiwania produktów.

Wszystkie nasze produkty są posegregowane w KATEGORIACH, co sprawia, że jak po ‘nitce do kłębka’ odnajdziecie grupę produktów będących w kręgu Twoich zainteresowań.

Dodatkowo na stronie głównej i każdej podstronie znajdziecie WYSZUKIWARKĘ, która w sprawny sposób pomoże Wam zawęzić listę szukanych  przedmiotów wg konkretnych cech. Kotek PURR podgląda, jakie słowa wpisujecie wyszukiwarce i podpowiada nam później, jak udoskonalać proces wyszukiwania.

Jeśli wolicie przeszukiwać zasoby wg ceny albo zobaczyć produkty konkretnego autora – wskażcie zakres cen lub zaznaczcie żądanego artystę i… już!

 Jednocześnie od razu prosimy – pomóżcie nam się udoskonalać i zmieniać dla Was. Chcemy zapewnić jak najlepszy serwis, więc jeśli macie jakieś sugestie, pomysły lub uwagi to nie zostawiajcie ich dla siebie! Czekamy na nie :) - piszcie na maila, Skype’a, na Facebook’u – gdzie Wam wygodnie. Po drugiej stronie zawsze będzie ktoś kto przeczyta, odpowie i stanie na ogonie, żeby wszystko było purrfekcyjnie.