loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

WIETRZENIE MAGAZYNU!!!

ABY UZYSKAĆ RABAT NA ZAKUPY

WPISZ W KOSZYKU KOT ;) RABATOWY: 

KOTY30

średnia: 5.0
TWÓJ FILCOWY KOCIAK (PODOBIZNA)
  • LOVE NOSE
  • Projektant: LOVE NOSE
  • Kod: FELT-O
  • Realizacja zamówienia: 14 dni

Cena:149,95 PLN
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Niemal założyć się jestem gotów, bo wątpliwości moich to nie budzi,

że, gdzie jest dom szczęśliwych kotów, tam jest też dom szczęśliwych ludzi.

(Franciszek J. Klimek DOM)

Na zdjęciach widzicie część naszej ekipy sklepu PURR :) razem ze swoimi filcowymi podobiznami! Ty też możesz zamówić filcową figurkę - podobiznę swojego ulubieńca, a może chciałabyś/chciałbyś komuś taką sprezentować?

Kociaki-filcaki, które tu widzicie, wykonane są ręcznie, metodą filcowania na sucho, specjalnymi igłami z zadziorami przypominającymi blaszki. Do filcowania używana jest wełna czesankowa, czyli wyczesane runo owcze, z wyglądu przypominające włosy. Kolory wełny dobieramy bardzo starannie, aby jak najbardziej przypominały barwy sierści występującej w naturze. Dodaliśmy również szczyptę słodkości, puszystości i niezależności, abyście otrzymali 100% TWOJEGO kociaka.

Każdy kotek ma swój kartonowy "domek" opatrzony pieczątkami PURR i L♥VE N♥SE z szyfonową wstążką, odpowiadającą kolorem barwie kociaka. Idealnie opakowany prezent!

Rozmiar kotka: ok. 8 cm długości (z ogonkiem ok. 12 cm), szerokość ok. 5 cm, wysokość do 9 cm (z ogonkiem)

UWAGA! Kolory kociaków mogą nieco odbiegać od rzeczywistości w zależności od ustawień monitora, na którym wyświetlane są zdjęcia.

Aby zamówić podobiznę kotka, prosimy o przesłanie zdjęć kociaka, najlepiej całej postaci i w takich pozach, by było widać wszystkie charakterystyczne cechy, które sprawiają, że Twój koteł jest absolutnie szczególny :)

Czas oczekiwania na kociaka zostanie określony w dniu złożenia zamówienia - zwyczajowo, nie powinien on jednak przekroczyć 2 tygodni.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...